Loading

Bramy garażowe rozwieralne są produkowane od dosyć dawna.

Bramy garażowe są z pewnością ozdobą naszego garażu, jednakże wybór dobrej jakości bramy do garażu może okazać się dla nas wyzwaniem. Bramy do garażu mogą być rolowane, uchylne, rozwieralne oraz segmentowe. Wybór zależy od nas oraz od naszego budżetu. Producent bram garażowych tworzone od dosyć dawna jednak aktualnie są najmniej chodliwym produktem, ponieważ często musimy otwierać je ręcznie.

Z kolei bramy uchylne wymagają więcej przestrzeni przy otwieraniu na zewnątrz i wewnątrz garażu. W tym przypadku będziemy mieli mniej miejsca a dodatkowo, zwęzi się wjazd do naszego garażu. Brama do garażu segmentowa, montowana jest za otworem, dzięki temu przy jej otwieraniu nie jest potrzebne miejsce przed garażem. Natomiast tak samo jak brama garażowa uchylna również ona musi mieć kilka centymetrów szerokości a także wysokości, by przy otwieraniu zmieściła się w garażu. Najbardziej komfortową obecnie a zarazem najbardziej kosztowną jest brama rolowana. Brama rolowana nie potrzebuje dużo miejsca, nie ma potrzeby montowania nic pod sufitem garażu oraz nadaje się do użycia we wszystkich rodzajach wjazdu. Producent bram garażowych posiada we własnej ofercie wiele różnych typów, dlatego też podczas dokonywania zakupu ze 100% pewnością rozwieje nasze wątpliwości.

Dobrze jest by przed kupnem dowiedzieć się jaki rodzaj bramy powinniśmy wybrać, czy posiada ona zasilanie awaryjne lub czy jest możliwość w przypadku awarii otworzyć ją z zewnątrz. Podjęcie decyzji czy będzie to brama na dwa, czy na 1 samochód też zależy wyłącznie od nas samych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *