Loading

Eksploatujemy je, zaś następnie jesteśmy zaskoczeni, że własne oczy mówią dosyć.

W dzisiejszych czasach, kiedy wielu spośród nas całymi dniami siedzi przed komputerem własne oczy rzeczywiście nieźle dostają w kość. Wyjątkowo często są wyczerpane. Nie zabiegamy o oczy. Eksploatujemy je, zaś następnie jesteśmy zdziwieni, że własne oczy mówią dosyć. Buntują się. Chorują. Są zaczerwienione, ociekają łzami, pieką oraz w którykolwiek inny możliwy styl próbują nam ogłosić, byśmy w końcu o nie zadbali. Jak odbywa się takie własne zaniedbanie? Wcześnie lub później zaczynamy nosić szkła korekcyjne. Nasze oczy przestają z nami współpracować i w efekcie i tak będziemy wymagali o nie zadbać.

Obecnie pytanie, czy oprawki korekcyjne potrzebują być brzydkie oraz niemodne? Nie owe czasu obecnie dawno przeminęły. Oprawki na okulary korekcyjne również już mogą być piękne oraz pasujące do układu twarzy. Mogą być modne i eleganckie. Jak wybrać atrakcyjne oprawki korekcyjne? Na pewno nie jest to proste. Jest jednak kilka reguł, jakie pomogą nam dobrać ramki na szkła takie, żebyśmy nie musieli wstydzić się własnego wizerunku. Może chociażby przysporzą nam wdzięku? Selekcjonując oprawki na okulary musimy pamiętać o wartości kontrastu. Co ona znaczy?

Posiadając twarz okrągła potrzebujemy szukać ramek, które posiadają kwadratowy układ. I odwrotnie. Masz kwadratową twarz dobierz ramki na okulary okrągłe. Poniekąd proste? Racja? Inna z reguł doboru okularów podkreśla, iż musimy zwracać uwagę na symetrie. Mając dużą twarz nie będziemy ładnie wyglądały w niewielkich okularach. Do niewielkiej twarzy jednak nie będą współgrały wielkie okulary. Proporcje muszą być zachowane. Jeśli złamiemy tą zasadę nawet modne oprawki korekcyjne nas nie uratują. Moda modą, zaś zachowanie symetrii jest podstawową wytyczną atrakcyjnego wyglądu.

Kolejnym, niezmiernie ważnym elementem, o którym musimy pamiętać wybierając oprawki na okulary jest odcień oprawek. Kolor oprawek jest tak samo znaczący, jako odcień naszej odzieży. W niektórych odcieniach po prostu czujemy się dobrze w pozostałych nie. Zupełnie tak samo stanowi z okularami. Atrakcyjne oprawki korekcyjne też muszą być dobrane kolorystycznie do atrakcyjności którejkolwiek spośród nas. Jakie są główne zasady wyboru kolorystycznego oprawek okularów? Jesteś brunetką o mocno ciemnej skórze? Wybierz jasne ramki na okulary. Jesteś blondyną? W ciemnych oprawkach będziesz wyglądała świetnie. Owe parę zdań, które napisałam o doborze oprawek okularów toż niewątpliwie baza. Przynoszą one wprawdzie pogląd na to, iż w szkłach nie będziesz wyglądać kiepsko.

Momenty, gdy śmiano się z okularników już dawno przeminęły. Obecnie oprawki na okulary są estetyczne, eleganckie i potrafią dodawać ci urody, a nie wpędzać w kompleksy. Szkła mają atrakcyjne ramki korekcyjne tak byś my odczuwały się w nich chodząc wspaniale oraz potrafiły nadążać za modą. Aktualnie okulary toż wyjątkowo ważny składnik mody, który potrafi spełniać własną stylizację, a nie ją psuć. Modne oprawki korekcyjne mogą być takim czynnikiem stroju jak elegancka biżuteria. Wystarczy jedynie włożyć trochę wysiłku w właściwe dobranie ramek szkieł.

Zobacz: oprawki ray ban damskie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *