Loading

Jak odzyskać ex

Jestem rodzicielką nastolatka, który przyszedł do mnie ostatnio z niezmiernie indywidualnym tematem, rzeczywiście toż się zdziwiłam dlaczego akurat przybył do mojej osoby, a nie do swojego taty, z jakim ma wiele korzystniejszy kontakt. Bezsprzecznie popytałam się go o toż, ale w dyskretny sposób, ażeby nie odczuł, że nie planuję mu pomóc tylko go wysyłam do ojca.
Jak się okazało ma problem z ukochaną i z racji tego, iż ja mam z nią bardzo odpowiednie stosunki, sądzi iż mu coś zasugeruję jak zamierza wyrównać sytuację która pomiędzy nimi powstała.
Zaprezentował mi, iż byli równocześnie na zabawie a przy okazji kiedy Sara (tak ma na imię jego jak się okazało już była dziewczyna), była w toalecie zaczął balować z obca osobą, jak można wnioskować po powrocie ujrzała własnego ukochanego w ujęciach drugiej osoby. Z racji tegoż, iż jest niezmiernie radykalną dziewczyną walnęła go w głowę powiadając, iż koniec z nimi i wybiegła z klubu.W tym samym dniu się rozeszli oraz od tego czasu nie komunikowali.
Mój rosnący chłopiec poprosił mnie o poradę jak odzyskać byłą. Wymyśliłam więc nikczemny pomysł i skontaktowałam się z byłą dziewczyną w centrum handlowym niby pod pretekstem zakupów, zaś właściwie rzeczywiście zamiast mnie miał iść mój syn (bo nie miał w jaki sposób się z nią skontaktować i wyjaśnić sytuację,bo nie akceptowała telefonów od syna). Niewątpliwie radziłam mu nabyć wielki bukiet kwiatów oraz przestrzegłam, iż ma obowiązek niej we czymkolwiek przyznać rację chociażby jeżeli myśli inaczej.
Przyznam, iż w momencie kiedy wykonywało się ich spotkanie ja czekałam jako na szpilkach, bowiem to ja je zorganizowałam oraz powodzenie misji było zależne w decydującej mierze od mojego pomysłu.
Po 3 godzinkach uzyskałam sms od syna, że poszło dobrze i że mnie kocha. Mogłam odpocząć.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *