Loading

Jeśli rozchodzi się o pomieszczenie kuchenne a także łazienkę – niesamowicie popularne są obecnie tzw. świetlówki.

W momencie kiedy swoje mieszkanko zostało już całkowicie zaaranżowane, a wszystkie dodatki zostały już powybierane – zadajemy często sobie jeszcze jedno kluczowe pytanie. Jak oświetlić pomieszczenie, by wieczory były przyjemne i zachęcały do relaksu?

Po pierwsze, jaki żyrandol powinniśmy wybrać?
O ile w każdym salonie światło musi być odpowiednio dobrane oraz umożliwiać przykładowo czytanie albo bez problemowe wykonywanie różnych pozostałych czynności, natomiast w własnej sypialni będziemy mogli nieco poszaleć i pozwolić sobie na żyrandol z nieco ciemniejszym kloszem. Koniecznym warunkiem tu jest wybranie stosownych lampek nocnych (kładzie się je na stolikach przy łóżku) ażeby w sympatycznej atmosferze móc sobie coś przeczytać, pracować albo zapalić ową lampę wstając z łóżka w nocy. Jeżeli chodzi o pomieszczenie kuchenne a także łazienkę – niesamowicie popularne są współcześnie tzw. świetlówki – mocowane na przykład bezpośrednio na suficie nad blatem kuchennym albo łazienkowym lustrem.

Gabinet
Konieczna będzie lampka biurkowa oraz jasny, żyrandol (na przykład wykonany w stylu skandynawskim). Oświetlenie w miejscu, w którym się pracuje powinno być w jasnych barwach i nie męczyć wzroku. Niewątpliwie warto także zdecydować się na ogromne okno – w dzień bardzo często znacznie lepiej pracuje się przy naturalnym świetle.

Odpowiednie oświetlenie – nie tylko w pomieszczeniach domowych!
Ażeby nasze wnętrza zyskały prawdziwego uroku – należy zatroszczyć się o oświetlenie domu oraz ogrodu. Nie ma nic bardziej przyjemniejszego aniżeli romantyczny wieczór na cudownie przyozdobionym światłami balkonie – mowa tutaj przykładowo o lampkach cotton balls lub kinkietach – niebywale modnych na przestrzeni ostatnich lat.

Autor: Jaki żyrandol wybrać?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *