Loading

Lastryko jest odporny na promienie UV oraz ścieranie.

Firma Zagórski Terrazzo na swojej własnej stronie www ma do zaoferowania lastryko Tychy. To typ okładziny, wykonanej z cementu a jednocześnie dobry materiał wykończeniowy, między innymi dla podłóg korytarzy, klatek schodowych, a także zewnętrznych części konstrukcji obiektu. Jest on odporny na ścieranie i promienie UV oraz łatwy w utrzymaniu czystości. Zamówione na Zagorski-terrazzo.pl lastryko jest dostępne w postaci płytek układanych na zaprawie klejowej.

Lastryko ma uniwersalne wielkości (formaty: trzydzieści na trzydzieści i czterdzieści na czterdzieści centymetrów). Ta bardzo prosta do obróbki mechanicznej wykładzina charakteryzuje się małą nasiąkliwością, antypoślizgowością a także mrozoodpornością a ponadto antypoślizgowością. Firma proponuje płytki z bogatą gamą barw oraz wzorów, produkowane z zachowaniem najwyższej jakości, a więc maksymalnie trwałe mechanicznie.

Ponadto bez żadnego problemu transportowane w prawie każde miejsce a także bezpieczne zarówno dla środowiska zewnętrznego, jak i zdrowia. Ładne, z różnie zmienianym przez klienta rodzajem wykończenia. Mogące służyć przez wyjątkowo długi okres czasu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *