Loading

Na jego poziom wpływają takie czynniki, jak np. praca bądź brak doświadczenia seksualnego.

Ogólnie mówi się, że impotencja spotyka mężczyzn w po pięćdziesiątym roku życia. Nic bardziej błędnego. Kłopoty z erekcją przydarzają się mężczyznom w każdym wieku, nawet przed 30tką.
Co stwarza brak erekcji w takim młodym wieku?
Przyczyny zmagań mogą być niezwykle różne. Wielką rolę ma stres. Na poziom stresu wpływają takie czynniki, jak na przykład praca czy brak przeżyć seksualnych. Mężczyzna boi się, że się skompromituje przed damą.
Inny aspekt, który wpływa na naszą kondycję w łóżku to nasze zdrowie. Zbyt duża masa ciała czy cywilizacyjne choroby takie jak cukrzyca bądź zbyt wysokie ciśnienie na 100% nie pomagają.
Jak sobie poradzić domowymi metodami?
Na początek trzeba zmienić swój rodzaj życia. Jedzmy zdrowo. Nasza dieta na codzień musi być obfita w świeże warzywa a także owoce. Powinno się unikać zbyt wielkiej ilości alkoholu i tytoniu. Sport to też świetny pomysł. Podczas ćwiczeń spalimy niepotrzebne kalorie a także dotlenimy cały organizm. Będziemy mogli też sięgnąć po środki na potencję bez recepty.
Czy są one dobre dla zdrowia?
Pewnie, że tak. Te preparaty były ze starannosią zbadane. Dlatego możemy bez obaw je przyjmować. Warto mieć na uwadze jednak by nigdy nie przekraczać dawki zalecanej. W razie przedawkowania powinieneś natychmiast skontaktować się z doktorem.
A co mamy robić, gdy środki bez recepty nie wystarczą?
W takiej okoliczności nie obędzie się bez dokładnych badań. Możliwe, że problemy z potencją są bardziej złożone niż przypuszczaliśmy w pierwszej chwili. Im wcześniej wybierzemy się do doktora, tym lepiej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *