Loading

Należy zaznaczyć, iż produkty te zrobione są tylko z ziół.

Trychologiczne kosmetyki DSD de Luxe Kosmetyki trychologiczne to specjalistyczne artykuły do pielęgnacji włosów oraz skóry głowy posiadające naturalny skład z dodatkiem różnych substancji posiadających pewne cechy lecznicze. Pośród wyrobów tej marki znajdziemy zarówno peelingi, ampułki, lotiony oraz szampony oraz mnóstwo pozostałych produktów na najróżniejsze problemy skóry głowy i włosów. Należy podkreślić, iż wyroby te wykonane są jedynie z ziół które uprawia się na plantacjach ekologicznych, poprzez to także nie mają jakichkolwiek szkodliwych substancji. Ponadto swoje całkiem szybkie oraz całościowe działanie przede wszystkim zawdzięczają wysokiemu stężeniu substancji aktywnych a oprócz tego witamin oraz minerałów. Już teraz poznaj ich właściwości oraz niesamowitą skuteczność!

Wyroby trychologiczne DSD de Luxe to niesamowicie skuteczny sposób na problem słabych, wypadających włosów a oprócz tego porost a także regenerację włosów zniszczonych. Do linii pierwszej trychologicznych kosmetyków należą głównie peelingi, odżywki, szampony i lotiony. Ich głównym zadaniem jest eliminowanie nadmiernego łojotoku, oraz zapobieganie wydzielania się sebum, co z kolei zmniejsza dość szybkie przetłuszczanie się włosów.

Jednakże druga linia tych produktów posiada kurację przeciwłupieżową oraz przeciwłojotokową. Składniki aktywne zawarte w produktach tej właśnie linii są gwarantem unormowania wydzielania sebum poprzez gruczoły skóry głowy a oprócz tego mają działanie przeciwzapalne. Linia trzecia kosmetyków DSD de Luxe proponuje kompleksowe działanie przeciw nadmiernemu wypadaniu włosów a oprócz tego przyspiesza ich porost. Własne właściwości zawdzięczają bardzo wysokiemu stężeniu wielu substancji mających za zadanie wzmocnienie włosy. Głównie należą do nich wyciąg z kapsaicyny, wyciąg z owoców palmy sabałowej oraz kofeina i mnóstwo pozostałych.

Czwarta linia trychologicznych kosmetyków DSD to produkty o niezwykle wysokiej zawartości kofeiny, mleczka pszczelego, ekstraktu z łożyska, i substancji które odpowiedzialne są za rozszerzenie naczyń oraz wiele pozostałych. Wykazują przede wszystkim działania stymulujące włosy do wzrostu. Po wyznaczonym czasie ich stosowania włosy stają się grubsze, cudownie nawilżone i wyraźnie zregenerowane.

Ostatnią już gałęzią kosmetyków DSD jest linia 5. Stanowią ją preparaty, których podstawowym składnikiem jest przede wszystkim czysty jedwab i żelazo. Są to składniki powszechnie używane w kuracji zniszczonych włosów poprzez zbyt częste farbowanie, suszenie ciepłym strumieniem powietrza lub nadmierne eksponowanie na promieniowanie słoneczne. Linia 5 posiada cudowną kurację regenerującą przeznaczoną do włosów zniszczonych i suchych! Należyte używanie produktów tej marki jest gwarantem pozbycia się bardzo wielu problemów z własnymi włosami, które w sumie będą historią i staną się wyłącznie niemiłym wspomnieniem.

DSD de Luxe ma własny sklep online, w którym kosmetyki będziemy mogli nabyć od razu od samego producenta, bez żadnych pośredników. Na stronie internetowej www znaleźć można niesamowitą gamę kosmetyków dedykowanych konkretnym chorobom oraz niezbędne informacje dotyczące sposobu a ponadto częstotliwości ich używania. Cena kosmetyków jest zróżnicowana, niemniej jednak w ogóle nie odbiega od standardów przyjętych przez innych producentów w tej kategorii kosmetyków. Prócz tego ich producent proponuje sporo różnych promocji (które częstokroć się zmieniają) a oprócz tego opcja dołączenia do programu lojalnościowego jakim jest ,DSD Club”, który z kolei oferuje dodatkowe bonifikaty (dodatkowe promocje, pakiety, czy zniżki).

Więcej: Sklep DSD de Luxe

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *