Loading

Niektóre typy żaluzji mają elektryczne napędy.

Żaluzje fasadowe montowane są wewnątrz lub na zewnątrz otworu okiennego. Roletami fasadowymi możemy sterować za pomocą elektrycznego napędu, jak i ręcznie. Wielką zaletą rolet fasadowych jest głównie ochrona przed promieniami słonecznymi, jaką zapewniają idealnie.

 

Wnętrze dzięki roletom fasadowym robi się zaciemnione a dodatkowo wyciszone przed hałasem pochodzącymi z zewnątrz, właśnie dlatego te rolety szczególnie rekomendowane są osobą mających dom w pobliżu ruchliwych ulic. Do tego rolety są świetnym zabezpieczeniem przed kradzieżą, ponieważ są tak skonstruowane, aby były odporne na wszelkie uszkodzenia mechaniczne. Zewnętrzne rolety na pewno pasują do każdego budynku, zarówno mieszkalnego jak również użytkowego. Żaluzje fasadowe też zapewnią nam ochronę przed promieniami słonecznymi, jednakże nie w takim stopniu jak czynią to rolety. Mocowane są one na zewnątrz, wykazują się dużą trwałością a ponadto są wykonane z nowoczesnych materiałów. Żaluzje mamy możliwość w dowolny sposób regulować w celu dopasowania kąta wpadania światła słonecznego do wnętrza pomieszczenia. Poniektóre typy żaluzji posiadają elektryczne napędy dzięki którym poruszanie kilkoma żaluzjami na raz jest możliwe.

 

Rolety i żaluzje w 100 procentach spełniają powierzone im funkcje. To czy zamontujemy żaluzje czy rolety zależy jedynie od nas. Cena żaluzji jest znacznie większa jednakże według kupujących wyglądają bardziej elegancko niż rolety. Tak czy siak oba te produkty wizualnie można dopasować do swoich potrzeb tak, aby razem z budynkiem stanowiły jedność.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *