Loading

Taki stabilizator w prosty sposób umożliwia na kierowanie ruchem kamery.

Nowoczesny stabilizator obrazu lanparte gimbal zapewni świetną stabilność obrazków i ekranizacji robionych telefonem albo aparatem GoPro. Jest to tzw. gimbal, jaki daje pozwolenie na zamontowanie w pojedynczym sprzęcie telefonu lub Gopro, w zasadzie gimbale są albo przeznaczone do telefonów komórkowych lub do Gopro. Lanparte Gimbal zapewnia płynne ujęcia w każdych okolicznościach, ustabilizując obraz w 3 osiach (lewo-prawo, góra-dół i pochylanie na różne strony) dzięki skrupulatnym oraz niezwykle cichym napędom bezszczotkowym, które to szybko kompensują ruch aparatu.

Stabilizator obrazu w zwyczajny sposób pozwala na sterowanie ruchem kamerki, zapobiega przypadkowym a także szybkim  szarpnięciom używając zwolniony ruch góra-dół a także kontrolowany ruch lewo-prawo, pokierując obiektyw tam, dokąd chcemy. Stabilizator ten ma specjalny tryb inteligentnego wyważania a dodatkowo regulowaną przeciwwagę, za sprawą czego można go używać z absolutnie każdym telefonem o przekątnej ekranu do 5.5-6″ oraz aparatami GoPro Hero 3+/4. Taki stabilizator będzie w gotowości do użycia w przeciągu niepełnej minuty, bez przymusu skomplikowanej konfiguracji. żeby robić filmy też najnowszymi kamerkami GoPro 5 oraz GoPro sześćwystarczy przyłączyć niekonieczne przymocowanie LanParte GCH-Go5. Gimbal niewątpliwie jest bardzo intuicyjny w obsłudze, ma jedynie jeden pstryczek włączania a jego wykonana praca jest niesamowicie intuicyjna. Nie działa w odwróconym trybie tzn. z kamerą u dołu a rękojeścią u góry. Ukrytą w ergonomicznym, z gumy uchwycie baterii, łatwo zmienić, wystarczy nacisnąć guzik.

Bateria w pełni naładowana wystarczy do trzech godz ciągłej pracy, u spodu ma wskaźnik LED informujący o poziomie naładowania baterii. Całkowity ekwipunek jest lekki (niecałe 0,5kg) i łatwy w obsługiwaniu, dobry zarówno do fachowego wykorzystania, jak i do robienia niesamowitych pamiątek z familijnych wypraw.

Autor: lanparte gimbal

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *