Loading

W czasach kryzysu związanego z obecną pandemią

W obecnej dobie kryzysu który związany jest z obecną pandemią ogromna część życia społeczeństwa przeniosła się do sieci oraz ma formę zdalną.

Niezwykle powszechne jest udzielanie rozmaitych korepetycji, prowadzenie zajęć lekcyjnych czy rozmaitego rodzaju kontakty za pomocą osobistych komunikatorów typu skype lub messenger.
Również adwokaci, prawnicy i radcy prawni zmuszeni byli odnaleźć rozwiązanie które umożliwiłoby im w tym trudnym czasie pracę. Wszelakie porady  zyskały formę znacznie bardziej zdalną, gdzie adwokat nie musi opuszczać domowego gabinetu aby  bez problemowo pracować ze swoim klientem będącym np. w jakimś innym miasteczku czy kraju. Porady prawne przez skype zaczynają również zdobywać rynek. Za nimi podążają wszelkiego typu  porady prawne online, które szturmują jak najbardziej skutecznie – ale bardzo bezpiecznie – kancelarie adwokackie zarówno w Polsce, jak i na całej kuli ziemskiej. Wspomniane poprzednio osobiste komunikatory aktualnie przeżywają  totalny rozkwit. Prawne porady przez skype jeszcze jakiś czas temu mogły się wydawać czymś strasznie odległym, będącym mgłą niejasności i niepewności, natomiast w dobie ciężkich czasów zdobywają powszechne uznanie.

Natomiast czy gdy wszystko wróci do normalności, a epidemia zniknie – do normy powrócą również  nasze kontakty a także sposób w jaki będziemy zyskiwać porady? Oczywiście tego nikt z nas  nie jest do końca pewien. Być może ta sytuacja pozostawi ogromne piętno w świadomości ludzi, którzy mogą bardzo długo pozostać niechętni bliższym kontaktom międzyludzkim na osobności.
Nadchodzący czas co prawda pokaże, ale już nie od dziś wiadomo, iż dosłownie wszystko jesteś w stanie załatwić zdalnie, nie wychodząc ze swojego mieszkania!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *