Loading

Z ukochanym przeprowadziliśmy się do odmiennego lokalu

Z chłopakiem przenieśliśmy się do nowego domu, gdzie ściany zostały przysłowiowo „gołe”. Nie wiedzieliśmy za co się zabrać na samym początku i od czego zacząć meblowanie naszego mieszkania. Zdecydowaliśmy się na  najbardziej prostą  rzecz, niemniej jednak taką, która była by moim miejscem zaczepienia, do której dobierzemy w przyszłości akcesoria. Mowa tu o oświetleniu. Nasz dbór ma możliwość się zdawać innym irracjonalny, ale my nie należymy do grona konwencjonalnych osób.

Dzięki losowaniu rozpoczęliśmy od miejsca, gdzie ja siedzę bardzo dużo czasu, a jest to toaleta. Lampki led wbudowane w sufit to była najlepsza opcja jeżeli chodzi o światło łązienki, ponieważ posiadamy tam relatywnie niski sufit a także utracilibyśmy nadplanowe miejsce na zwisającą lampkę.

Kolejny w kolejce był główny pokój. Dla mnie jest to miejsce spokoju, gdzie po pracy mam możliwość sobie wypocząć kładąc nogi na sofę, dlatego także jako oświetlenie dużego pokoju wyselekcjonowałam lampki podłogowe z opcją dostrajania natężenia oświetlenia. Dobra rzecz zaciemnić światło, w momencie gdy mam ból głowy i zwyczajnie chcę poleżeć w mroku.

Do tej pory nasze dobory były prawdopodobnie zwyczajne oraz intuicyjne, ale za to poszaleliśmy w holu i zakupiliśmy sobie duży kandelabr. Piękny szklany  ze zwisającymi szczegółami, niczym sopelki , które pod wpływem świetlówki świeciły się kolorami tęczy. Sprawiało to, że siedząc w przedpokoju człowiek czuł się jak w krainie czarów, gdzie mnóstwo kolorów i barw świateł.

1szy element w dekorowaniu za nami, w tej chwili czas wybrać resztę do oświetlenia.

Autor: http://okazjaaa.pl/na-co-zwrocic-uwage-przy-zakupie-zyrandoli/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *