Loading

Pomoc drogowa może być zapewniona wszystkim jednocześnie, przy sporym ograniczeniu ceny.

Jeśli nieszczęśliwym trafem będziemy uczestnikiem wypadku na drodze, a nasz pojazd nie nadaje do dalszej jazdy, musimy podjąć decyzję o wynajęciu autolawety. Warto dodać, żeby, zanim zatelefonujemy do spółki oferującej tego typu usługi, sprawdzić, czy drogowa pomoc tego typu nie jest objęta zakresem naszego ubezpieczenia. W takim przypadku rzecz jest łatwa i musimy tylko nawiązać kontakt z przedstawicielem ubezpieczalni.

 

W wypadku gdy jesteśmy zmuszeni sami sobie dać radę, koszt jaki poniesiemy za pomoc drogowa warszawa będzie zależny od wielu elementów. Do najistotniejszych można oczywiście zaliczyć drogę jaką przejedzie pojazd, ażeby się do nas dostać a ponadto czas wykonania całej usługi, który uwzględnia przyjazd na miejsce zdarzenia, adekwatne zabezpieczenie auta na autolawecie a ponadto transport we wskazane miejsce. Wysokość poniesionych kosztów będzie również uzależniona od pakowności auta oraz od tego, jak wiele samochodów miało udział w zdarzeniu. Jeśli na przykład trzy auta wymagają transportu do zbliżonych miejsc, wtedy pomoc drogowa może być zapewniona wszystkim uczestnikom równocześnie, przy sporym ograniczeniu ceny.

 

Warto mieć na uwadze, iż nie tylko i wyłącznie parametry lawety będą miały znaczenie dla kosztów usługi, ale także wielkość oraz ciężar naszego samochodu. Zapoznajmy się w tej chwili z paroma danymi cyfrowymi. Kwota całości usługi często mieści się w przedziale od 250-400 pln. Ponadprogramowe opłaty, w wysokości mniej więcej trzech zł za kilometr, musimy ponieść, jeżeli wynajmiemy autolawetę w spółce znajdującej się w dużej odległości od miejsca kolizji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *