Loading

Wysoki komfort psychiczny zapewni wam zakup ubezpieczenia.

Znakomita większość osób planując doskonały wyjazd wakacyjny wcale nie myśli o tym, iż może dojść w tym czasie do wypadku lub mogłoby wydarzyć się jakieś odmienne zagrażające naszemu zdrowi albo życiu wydarzenie. Komfort psychiczny zapewni wam wykupienie ubezpieczenia, które w sytuacji niespodziewanego zdarzenia zagwarantuje nam pomoc w uzyskaniu pomocy medycznej a ponadto ewentualnego przetransportowania do kraju z poza granic.

 

Obecnie na rynku możemy odszukać bardzo dużo ofert ubezpieczycieli, a jednym z najatrakcyjnieszych jest turystyczne ubezpieczenie warta, jakie jest dopasowane zarówno dla ludzi podróżujących w celach rekreacyjnych, jak również służbowych. Wykupienie pakietu gwarantuje pokrycie kosztów leczenia jak również niezbędną poradę zarówno podczas wyjazdów krajowych, jak i wyjazdów za granicę. Ubezpieczenie turystyczne warta jest też idealnym rozwiązaniem dla sportowców zawodowych, których ubezpiecza podczas wyjazdów na wszelkiego rodzaju turnieje i konkursy. Możemy także wybrać możliwość chroniącą naszych najbliższych, której kupienie zapewnia wypłatę odszkodowania całej rodzinie w przypadku gdy zdarzy nam się wypadek. Najbardziej korzystnym wyjściem, dla ludzi, którzy wyjeżdżają w delegacje jest kupienie pakietu Warta Business Travel, który gwarantuje pokrycie kosztów leczenia oraz wypłacenie odszkodowania w przypadku nieszczęśliwego zdarzenia podczas służbowych podróży.

 

Turystyczne ubezpieczenia warta jest możliwość również zakupić w tak zwanej opcji plus, jaka oprócz bazowych zabezpieczeń, zapewnia także poradę w ramach usługi Assistance Standard, czyli holowanie lub transport do 100 kilometrów z miejsca wypadku. Ubezpieczenie warta travel ma możliwość także zostać rozszerzone o OC od krzywd wyrządzonych ludziom trzecim. Tego rodzaju opcja świetnie sprawdzi się przy rodzinach z dziećmi, które mają tendencję do niszczenia przeróżnych przedmiotów, i to nie w każdej sytuacji własnych. O ile bierzemy ze sobą kosztowny bagaż (np. sprzęt narciarski, fotograficzny, artystyczny), wtedy powinniśmy rozszerzyć nasz ubezpieczenie warta o ubezpieczenie od utraty, kradzieży, zniszczenia albo uszkodzenia. Takie zabezpieczenie umożliwi wam odbyć całą wycieczkę bez lęku, że stracimy wyjątkowo drogocenne przedmioty.

 

Osoby, które wyjeżdżają w celu uprawiania sportów ekstremalnych w bardzo wielu przypadkach poszerzają podstawowe ubezpieczenie warta travel o pokrycie wydatków na leczenie urazów odniesionych w trakcie podróży. Wariant pierwszy (droższy) dotyczy skutków wypadków , które mają miejsce poza granicami naszego kraju, które są leczone na terenie RP, natomiast drugi (tani) jest dedykowany wyjazdom w granicach kraju.

 

Jeżeli wypad wymaga od nas dużych kombinacji z organizacją wycieczki, powinno się skorzystać z opcji do zwrotu poniesionych kosztów, w wypadku gdy bilet zostanie anulowany, i w wypadku gdy nocleg lub impreza zostaną nagle odwołane. Dla osób, które podróżują drogą lotniczą najlepsze jest turystyczne ubezpieczenie warta od opóźnienia albo odwołania lotów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *